Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Biurowy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Przygotowywanie ofert produktowych
Kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi (wysyłanie zapytań, sprawdzanie dostępności materiałów)
Kontakt z inwestorami oraz firmami wykonawczymi
Uzupełnianie treści na stronie www oraz portalach społecznościowych
Wymagania:

Znajomość pakietu MS Office
Mile widziane doświadczenie w e-marketingu
Umiejętność zarządzania czasem
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie+premia
Stabilne zatrudnienie (okres próbny-umowa zlecenie, następnie umowa o pracę)
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju, szukania nowych wyzwań
Dodatkowe informacje:

tel: 539 549 417
e.szenk@weegree.com

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 26 Czerwiec, 2018  17:06

Identyfikator: 636326

Wyświetleń: 1576