Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler jakości

Paczków, woj. opolskie

Sanpro Job Service Sp. z o.o. &#8211; Agencja Zatrudnienia (nr cert.2360) - dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Paczków

Wymagania:
- wykształcenie min. inżynierskie
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera jakości
- ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Zakres obowiązków:
- kontrola procesu produkcji począwszy od zakupu materiałów aż do wyrobów gotowych

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjny pakiet motywacyjny
- możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Kontakt:
Proszę o wysłanie CV na adres praca.wroclaw@impel.pl/ - w tytule wpisując ,,Kontroler jakości &#8211; Paczków&#8221;.

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Luty, 2013  13:41

Identyfikator: 442932

Wyświetleń: 2322