Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kosztorysant Instalacji Elektrycznych

Opole (gm. Opole, Woj. Opolskie)

Dla naszego Klienta, jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie, w sektorze budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, zajmującej się w generalnym wykonawstwem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:
&#8226; Analiza dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych pod kątem przygotowania kosztorysu / oferty
&#8226; Analiza techniczno &#8211; ekonomiczna rozwiązań realizowanych w projektach
&#8226; Sporządzanie przedmiarów, ofert i kalkulacji pod zapytania klientów
&#8226; Sporządzanie kosztorysów instalacji elektrycznych (jako części całościowych ofert na usługę generalnego wykonawstwa)
&#8226; Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców na materiały, roboty elektryczne i analiza otrzymanych ofert
&#8226; Doradztwo techniczne oraz wsparcie kierowników budów w zamówieniach instalacji elektrycznych i usługi montażu
&#8226; Nadzorowanie realizowanych robót przez podwykonawców, a także weryfikacja zgodności wykonania prac z postanowieniami zawartymi w umowie / specyfikacji technicznej
&#8226; Współpraca z innymi działami firmy w realizacji projektów

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym lub pokrewnym
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zakresie projektowania instalacji elektrycznych lub doświadczenie jako inżynier instalacji układów zasilania o obiektach przemysłowych/ użyteczności publicznej
&#8226; Umiejętność pracy w programie MS Office Excel
&#8226; Mile widziana: znajomość rynku podwykonawców z branży instalacji elektrycznych
&#8226; Zdolności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
&#8226; Konkurencyjne, dobre wynagrodzenie
&#8226; Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie należącej ścisłej czołówki generalnych wykonawców na lokalnym rynku
&#8226; Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
&#8226; Udział w realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
&#8226; Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Sandra Samsel
tel. 574 474 789

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.
Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem
KRAZ: 6257

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Czerwiec, 2020  14:50

Identyfikator: 684987

Wyświetleń: 1336