Opolskie

zmień miasto

Pizzer/Kucharz (DNP/01/17)

Opole

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pizzer/Kucharz

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Praca w restauracji serwującej kuchnię włoską.
Ręczne wyrabianie ciasta do pizzy typu włoskiego.
Praca stojąca.
Praca na otwartej kuchni.
Nadzór nad przygotowaniem posiłków.
Pomoc w przygotowywaniu składników.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zamiłowanie do gotowania.
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Dyspozycyjność oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Elastyczne godziny pracy.
Praca w zgranym zespole.
Możliwość rozwoju.
Gwarantowany posiłek w ciągu dnia.

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 51

weegree.es-candidate.compl/application/form/247986/1020/0/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 03 Luty, 2017  11:35