Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Finansowy

Brzeg

Typ ogłoszenia: Dam Prace

DORADCA FINANSOWY
Główne zadania:
-realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
-prowadzenie aktywnej sprzedaży w zakresie pożyczek
-budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
-profesjonalne doradztwo oraz kompleksowa obsługa Klientów
Nasze oczekiwania:
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży
-obsługa komputera
-umiejętność negocjacji i aktywnej sprzedaży
-motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
-kreatywność i inicjatywa w działaniu,
-wysoka komunikatywność i umiejętności współdziałania w zespole,
-chęć rozwoju osobistego

Oferujemy:
-możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
-motywujący system wynagradzania,
-pracę w dynamicznej, zorientowanej na sukces i stale rozwijającej się organizacji,
-możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Wyślij swoją aplikacje na adres e-mail: opole@proficredit.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Luty, 2012  18:56

Identyfikator: 376562

Wyświetleń: 5457