Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Opole

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Aktualnie nasz Bank poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska
&#8226; Sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i istniejących Klientów
&#8226; Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy, poprzez formę i sposób obsługi Klientów
&#8226; Prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspomagających proces sprzedaży
Wymagania
&#8226; Wykształcenie średnie lub wyższe
&#8226; Doświadczenie w pracy związane z obsługą Klienta w obszarze sprzedaży w instytucji finansowej
&#8226; Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Dobra organizacja pracy własnej
&#8226; Nastawienia na realizacje celów
Oferujemy
&#8226; Szczególnie atrakcyjne warunki finansowe
&#8226; Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
&#8226; Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji
&#8226; Narzędzia pracy(laptop, telefon),

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres:
rekrutacja.bank2013@vip.**** w temacie proszę wpisać :OPOLE
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Luty, 2013  08:34

Identyfikator: 440630

Wyświetleń: 3065