Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

dyr. ds. sprzedazy

opole

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

DYREKTOR DS. SPRZEDA¯Y I MARKETINGU

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska pracy

- Organizowanie kana³ów dystrybucyjnych
- Nadzór nad pracownikami dzia³u sprzeda¿y
- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- Budowanie oferty handlowej
- Tworzenie instrumentów marketingowych

Wymagania

- Min. 2 lata do¶wiadczenia w handlu (zaopatrzenie, gastronomia i hotelarstwo)
- Wykszta³cenie wy¿sze
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki pracy
- Samodzielne stanowisko
- Pracê na pe³ny etat
- Premie uzale¿nione od wyników

Zainteresowane osoby proszê o przes³anie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl/ z dopiskiem DYREKTOR DS. SPRZEDA¯Y

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Og³oszenie dodane: Piatek, 30 Kwiecien, 2010  12:25

Identyfikator: 174622

Wy¶wietleñ: 4210

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Dyrektor Hotelu
  2. Dyrektor Dzia³u Handlowo-Technicznego
  3. Dyrektor Oddzia³u / POZNAÑ
  4. Dyrektor Sprzeda¿y w Sektorze Finansowym
  5. Dyrektor Eksportu