Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Blacharz samochodowy

Stare Siołkowice

Agencja Pośrednictwa Pracy Hayat sp. z o.o. (nr. KRAZ 14840) poszukuje dla swojego klienta w Polsce pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy : Stare Siołkowice, woj. Opolskie.
Obowiązki:
&#8226; Obsługa urządzeń spawalniczych.
&#8226; Wykonywanie operacji ślusarskich (piłowanie, zwijanie, usztywnianie).
&#8226; Samodzielna naprawa samochodów osobowych po wypadkach.
&#8226; Podstawowe operacje na obrabiarkach do blach ( zgrzewanie, nitowanie, klejenie)
&#8226; Utrzymanie czystości w miejscu pracy.
Wymagania:
&#8226; Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
&#8226; Umiejętność demontażu i montażu elementów pojazdu.
&#8226; Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
&#8226; Narzędzia niezbędne do pracy.
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie.
&#8226; Możliwość zakwaterowania.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres e-mail: biuro@hayat.com.pl/ Informujemy że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. W CV proszę o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 24 Marzec, 2017  10:25

Identyfikator: 608199

Wyświetleń: 1894