Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca kat. B - Kędzierzyn Koźle

Typ ogłoszenia: Dam Prace

GRUPA KAPITAŁOWA &#8222;SPECJAŁ&#8221;

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. B

Oddział Kędzierzyn Koźle
ul. Piastowska 40

Obowiązki na stanowisku:
- dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,
- obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- karta kierowcy, uprawnienia na przewóz rzeczy,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
- ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport,
- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
- zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: rekrutacja@specjal.com.pl lub o kontakt pod nr tel. 603303578.
Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Listopad, 2019  12:59

Identyfikator: 669774

Wyświetleń: 1301