Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Monter/ka - Olesno od zaraz

Olesno

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku :

Monter/-ka
Miejsce pracy: Olesno
Nr ref: SM/MON/07/2016

Opis stanowiska:
- Montowanie produktów z części i podzespołów określonych w strukturach produktu
- Dokonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń
- Kontrola produktu zgodnie z wymogami jakościowymi, ocena jakościowa
- Informowanie przełożonego lub osób odpowiedzialnych o zauważonych niezgodnościach
- Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego związanych z wykonywaną pracą
- Zapobieganie powstawaniu braków, niszczeniu materiałów, awarii maszyn i urządzeń
- Praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
- Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Wymagania:
- Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
- Przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP
- Mile widziane jest doświadczenie na stanowisku Montera
- Znajomość specyfikacji produktu oraz procedur montażowych
- Dyspozycyjność do pracy od zaraz

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71
opole@ottopraca.pl/
lub o przesyłanie aplikacji na adres: opole@ottopraca.pl/ wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Sierpien, 2016  16:42

Identyfikator: 590129

Wyświetleń: 1653