Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik produkcji Namysłów

Namysłów

Randstad jest największym pracodawcą w województwie opolskim.
Od 15 lat wspieramy naszych kandydatów w poszukiwaniu pracy w regionie oraz na terenie całego kraju.
Dla naszego Klienta, Firmy z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
&#8226; pakowanie produktu przy taśmie produkcyjnej,
&#8226; sortowanie produktu,
&#8226; zachowanie porządku w miejscu pracy,
&#8226; znajomość i przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekiwania:
&#8226; wykształcenie minimum zawodowe,
&#8226; aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (warunek konieczny)
&#8226; motywacja i chęć do pracy
&#8226; gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta:
&#8226; pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; rozbudowany system motywacyjny.

Poleć znajomego &#8211; zapłacimy Ci za to!
Czekamy na Twoje CV!

Dominika Mikołajko: dominika.mikolajko@randstad.pl/

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy tymczasowej

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Lipiec, 2016  16:58

Identyfikator: 587831

Wyświetleń: 1569