Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca przy produkcji elementów plastikowych (CPK/05/15)

Krapkowice, Opole

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Praca przy produkcji elementów plastikowych

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska:

Produkcja elementów plastikowych do ciężarówek volvo oraz pociągów.
Praca głównie na dziale laminatu.
Wytwarzanie elementów plastikowych (kokpity, schowki, półki w samochodach, w ciężarówkach, toalety plastikowe w pociągach) w formach przy użyciu wałka i kleju (nakładanie warstw wałkiem).

Wymagania:

Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.
Obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole.
Brak przeciwwskazań do pracy z klejem (brak uczuleń).
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 13 zł brutto/h + premia.
Zatrudnienie na umowę-zlecenie. Po okresie próbnym - umowa o pracę.
Praca w systemie zmianowym.

weegree.es-candidate.compl/application/form/206268/1020/0/

Dodatkowe informacje:

PRACA OD ZARAZ !
Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 51

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 24 Styczen, 2017  15:47

Identyfikator: 603580

Wyświetleń: 1786