Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji w Strzelcach Opolskich

Strzelce Opolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży chemicznej poszukujemy aktualnie Kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji

Zakres obowiązków:
&#8226; obsługa maszyn
&#8226; pakowanie produktów do kartonu
&#8226; nakładanie nakrętek na butelki
&#8226; dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
&#8226; dyspozycyjność
&#8226; chęć do pracy w systemie czterobrygadowym
&#8226; pełnoletność
&#8226; możliwość pracy na wakacje

Oferta:
&#8226; praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
&#8226; wynagrodzenie 1850 zł brutto plus premia 15% miesięcznie
&#8226; prywatna opieka medyczna i karta Multisport po przepracowaniu 1 miesiąca

Czekamy na Twoje CV!
Już pracujesz z Randstad? Poleć znajomego, zapłacimy Ci za to!
Zadzwoń: 693470594 lub napisz maila: paulina.parkola@randstad.pl/

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Oferta pracy tymczasowej

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Lipiec, 2016  22:18

Identyfikator: 587850

Wyświetleń: 1189