Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Produkcja i pakowanie produktów

Opole

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów będącego liderem rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

Miejsce pracy: Opole

Nr ref: SM/PPP/08 /2016

Opis stanowiska:
- prace pomocnicze na dziale produkcji
- przestrzeganie zagadnień BHP
- pakowanie produktów żywnościowych zgodnie z instrukcją
- kompletacja i kontrola zamówień

Oferujemy
- ciekawą pracę w renomowanej firmie
- zdobycie doświadczenia w branży żywności dla niemowląt i dzieci
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę na umowę zlecenie
- praca w systemie dwuzmianowym
- miłą atmosferę pracy

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- koncentracja i podzielność uwagi
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy opole@ottopraca.pl/ z dopiskiem "Pakowanie " :

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
OTTO Work Force Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Ogłoszenie dodane: Sroda, 10 Sierpien, 2016  16:30

Identyfikator: 590126

Wyświetleń: 1621