Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Serwisant Real Opole

Opole

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

W związku z prowadzonym przez nas projektem merchandisingowym poszukujemy obecnie kandydatów gotowych pracować dla nas jako:
MERCHANDISER STACJONARNY
Miejsce pracy: Opole
Zadania:
&#8226; zatowarowanie półek produktami zgodnie z zachowaniem standardów
&#8226; towarowanie dodatkowych miejsc ekspozycyjnych.
&#8226; kontrola etykiet cenowych
&#8226; kontrola terminów przydatności do spożycia
&#8226; dbanie o wygląd i czystość półek
&#8226; raportowanie
Oczekiwania:
&#8226; ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
&#8226; samodzielność w działaniu
&#8226; odpowiedzialność i uczciwość
&#8226; silna motywacja do pracy i zaangażowanie
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
&#8226; mile widziane osoby studiujące
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz na adres: d.cymbalista@msservices.pl/ lub pod nr tel. 668899810

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Wrzesien, 2011  16:21

Identyfikator: 339117

Wyświetleń: 6108