Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Wolne Weekendy - Pomocnik ślusarza - Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Dla
Naszego Klienta prowadzimy aktualnie proces rekrutacji osób na stanowisko:

Pomocnik ślusarza

Obowiązki :
&#8226; praca przy produkcji drzwi i bram przeciwpożarowych
&#8226; przygotowywanie do malowania, szlifowania
&#8226; obsługa elektronarzędzi

Wymagania:
&#8226; dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
&#8226; znajomość elektronarzędzi
&#8226; gotowość do pracy fizycznej
&#8226; chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Oferta:
&#8226; umowa o pracę na czas określony
&#8226; praca na pełen etat
&#8226; chęć zatrudnienia na dłuższy okres czasu
&#8226; praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
&#8226; atrakcyjne dodatki pozapłacowe

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń: +48 77 446 10 74

Agencja pracy tymczasowej nr 47
Oferta pracy tymczasowej

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 16 Sierpien, 2016  12:21

Identyfikator: 590605

Wyświetleń: 1550