Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Woj. Opolskie

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A poszukuje przedstawicieli na terenie woj. opolskiego

Zadania:

Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej.

Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i być menadżerem.

Wymagania:

* Wykształcenie &#8211; minimum średnie
* Niekaralność i dobra opinia w środowisku
* Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
* Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
* Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy

Oferujemy:

* Skuteczny system szkoleń
* Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
* Finansowanie biur dla menadżerów za wyniki pracy
* Za wyniki pracy finansowanie samochodów do wartości 200.000 PLN
* Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

CV proszę kierować na adres e-mail l.pastuszka@euco.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Grudzien, 2010  22:46

Identyfikator: 258283

Wyświetleń: 2396