Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds eksportu

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska
&#8226;rozwój handlu zagranicznego firmy,
&#8226;przygotowywanie ofert, składanie i przyjmowanie zamówień u producentów z zagranicy,
&#8226;kontrola realizacji kontraktów zagranicznych,
&#8226;przygotowywanie dokumentów niezbędnych w eksporcie i imporcie,
&#8226;badanie i monitorowanie konkurencji,
&#8226;negocjacje handlowe,
&#8226;uczestniczenie w targach i wystawach międzynarodowych,
&#8226;analiza sprzedaży i kosztów,
&#8226;opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów dla kierownictwa firmy,
&#8226;sporządzanie planów budżetowych oraz analizy ich realizacji, osiąganie zaplanowanych celów (zgodnie z wcześniej przyjętym planem budżetowym).

Wymagania

&#8226;wykształcenie wyższe,

&#8226;min. 3-letnie doświadczenie pracy w sprzedaży (preferowana sprzedaż zagraniczna),

&#8226;znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie,

&#8226;dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz swobodne poruszanie się w środowisku Internetu,

&#8226;prawo jazdy kat. B. (czynne).

Oferujemy

&#8226;praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

&#8226;atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym,

&#8226;komputer osobisty, telefon komórkowy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Wrzesien, 2014  15:13

Identyfikator: 520789

Wyświetleń: 4193