Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. zakupów

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji i dystrybucji wyspecjalizowanych materiałów budowlanych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska
&#8226;realizacja procesu zakupów,
&#8226;budowanie relacji B2B, utrzymywanie i budowanie bieżących kontaktów z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
&#8226;przygotowywanie odpowiednich dokumentów niezbędnych przy imporcie towarów,
&#8226;planowanie zakupów w czasie zgodnie z polityką zakupów firmy i w porozumieniu z poszczególnymi działami handlowymi,
&#8226;negocjacje handlowe z dostawcami zgodnie z realizowaną strategią handlową firmy,
&#8226;poszukiwanie nowych, innowacyjnych produktów i dostawców na rynku,
&#8226;sporządzanie okresowych statystyk sprzedaży w ujęciach ilościowych i wartościowych,
&#8226;opracowywanie analiz i przygotowywanie raportów dla kierownictwa firmy.

Wymagania

&#8226;Wykształcenie wyższe,

&#8226;Min. 2-letnie doświadczenie pracy w działach zakupowych,

&#8226;Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie,

&#8226;Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz swobodne poruszanie się w środowisku Internetu,

&#8226;Prawo jazdy kat. B. (czynne).

Oferujemy

&#8226;Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

&#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z systemem premiowym,

&#8226;komputer osobisty, telefon komórkowy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Wrzesien, 2014  15:17

Identyfikator: 520791

Wyświetleń: 2561