Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca w sklepie odzieżowym Głuchołazy

Głuchołazy

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA GŁUCHOŁAZY/1/14

Wymagania

&#8226; miejsce zamieszkania Głuchołazy ( lub max. 10 km od Głuchołaz)
&#8226; doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
&#8226; doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem
&#8226; bardzo dobra znajomość obsługi komputera
&#8226;obsługa urządzeń biurowych
&#8226; obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
&#8226; DYSPOZYCYJNŚĆ &#8211; praca na grafik również w weekendy
&#8226; mile widziane osoby nie uczące się

Obowiązki

&#8226; sprzedaż artykułów odzieżowych
&#8226; obsługa detaliczna klienta
&#8226; obsługa kasy fiskalnej z terminalem
&#8226; przyjmowanie, metkowanie towarów
&#8226; dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
&#8226; wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy

&#8226; stałą pracę
&#8226; elastyczny czas pracy
&#8226; udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
&#8226; możliwość rozwoju i awansu
&#8226; pracę w przyjaznej atmosferze
&#8226; motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych..

CV można przesyłać również bezpośrednio na adres: humancenter@humancenter.pl/ w tytule maila podając numer referencyjny: GŁUCHOŁAZY/1/14

HUMAN CENTER
APPiPT 4283

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Luty, 2014  13:17

Identyfikator: 496430

Wyświetleń: 5139