Opolskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zastępca kierownika w sklepie spożywczym - GŁUBCZYCE

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca kierownika w sklepie spożywczym

Miejsce pracy: GŁUBCZYCE
Wymiar czasu pracy: cały etat
Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

Zarządzanie sklepem zgodnie z standardami sieci
Przepływ gotówki
Analiza wyników sklpeu
Zatowarowanie sklepu
Przyjęcie dostaw
Ekspozycja towaru
Minimalizowanie poziomu strat
Zarządzanie podległym zespołem
Rozwój pracowników
Ewidencja czasu pracy
Udział w kontrolach placówki przez organy państwowe
Obsługa paczek kurierskich
Przestrzeganie przepisów i wewnętrznych procedur

Wymagania:

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia
Umiejętność pracy w zespole
Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę na cały etat
Zmianowy czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Szkolenia i możliwość rozwoju
Dofinansowanie do kart sportowych
Paczki świąteczne

Osoby zaineresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 795 156 380/666 526 920 lub e-mail: a.laskowska@ipracujzdalnie.pl

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Listopad, 2023  11:15

Identyfikator: 736810

Wyświetleń: 1536