Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hydraulik - Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Miejsce pracy: Okolice Fuldy
Stosunek pracy: stałe zatrudnienie
Czas trwania umowy: nieokreślony
Rozpoczęcie pracy: od zara

Twoje obowiązki:
&#8226; Instalacje systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.
&#8226; Podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych
&#8226; Utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

Nasze wymagania:
&#8226; Mile widziane wykształcenie jako hydraulik, monter sanitarny lub pokrewne
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
&#8226; Prawo jazdy i samochód - mile widziane
&#8226; Umiejętność samodzielnej pracy
&#8226; Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony- z nami jako pracodawcą
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania
&#8226; Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego
&#8226; Pełna pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń np. Kindergeld

Szukasz stałej pracy w Niemczech ? Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku? Zgłoś się do nas !
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Pazdziernik, 2018  12:05

Identyfikator: 643133

Wyświetleń: 821