Opolskie

Inżynier telekomunikacji do zarządzania procesami zbierania i sortowania poczty

Niemcy

Nuove Frontiere Lavoro S.A. Oddział w Polsce , Agencja Zatrudnienia KRAZ: 16266 dla swojego klienta poszukuje :

Frankfurt
Zadania:

Definiowanie strategii, kontraktów, oceny wydajności, metod i narzędzi selekcji oraz celów efektywności w zakresie zbierania i dostarczania przesyłek w ramach europejskiej sieci transportu lądowego
Współpraca przy bilansie europejskimi i wynikach finansowych
Raport na temat ogólnej wydajności i jakości operacji, opracowanie środków w celu ograniczenia błędów
Współpraca mająca na celu ujednolicenie warunków zbierania i sortowania poczty, wytycznych, instrukcji, umów i procedur operacyjnych
Wymagania:
Tytuł inżyniera telekomunikacji lub inżynierii zarządzania lub ekonomii przedsiębiorstw
Min. 5 lat doświadczenia zawodowego , mile widziane w branży
Płynny j.angielski i j. niemiecki w mowie i piśmie
Dyspozycyjność do częstych podróży po Europie
Elastyczność, zorientowanie na klienta i umiejętność pracy w zespole.
Miejsce pracy: Frankfurt &#8211; NIEMCY
Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę
&#8226; Stabilność zatrudnienia
&#8226; Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Prosze wywyłać CV z dopiskiem &#8220;CODI MANAGER&#8221; na adres: rekrutacjanysa@nuovefrontierelavoro.pl/ .

Oferty są skierowane do obydwu płci. Prosimy kandydatów aby przed wysłaniem CV zapoznali się z informacją o chronie danych osobowych dostępnej na stronie nuovefrontierelavoro.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 08 Listopad, 2017  15:43

Identyfikator: 624157

Wyświetleń: 1075