Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwana Opiekunka Dla Seniorki Od Lutego!

Typ ogłoszenia: Dam Prace

LOKALIZACJA: NADRENIA PÓŁNOCNA-WESTFALIA
START: OD 3.02!

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Kobieta: 86 lat, 154 cm, 59 kg.
Choroby: demencja, niewydolność serca.
Mobilność: porusza się przy pomocy balkonika.
Warunki mieszkaniowe: mieszka sama w domu jednorodzinnym.
Dla opiekunki: osobny pokój z telewizorem, internetem, możliwość korzystania z telefonu oraz 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
&#8226; pomoc w czynnościach higienicznych oraz w korzystaniu z toalety;
&#8226; prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, zakupy, przygotowywanie posiłków);
&#8226; spędzanie z podopieczną czasu.

WYMAGANIA:
&#8226; znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym;
&#8226; doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
&#8226; odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;

OFERUJEMY:
&#8226; legalną i pewną pracę w Niemczech;
&#8226; ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
&#8226; atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie;
&#8226; bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
&#8226; organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;
&#8226; opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
&#8226; możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na adres: oliwia.lewandowska@angelcare24.eu;
- zadzwoń na nr +48 733-388-300 ;
- wyślij SMS o treści &#8222;OPIEKA&#8221; na nr 733-388-300 - ODDZWONIMY!

Odwiedź Naszą stronę internetową: angelcare24.eu

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 18 Styczen, 2018  09:06

Identyfikator: 627668

Wyświetleń: 1186