Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Rzeznik - Wykrawacz.

Holandia

Typ ogłoszenia: Dam Prace

RZEZNIK &#8211; WYKRAWACZ W HOLANDII OD ZARAZ !!!!!

The Wiendels Group na zlecenie Klienta poszukuje kandydatow zainteresowanych praca na stanowisku: rzeznik &#8211; wykrawacz.

ZADANIA :
&#8226; praca przy wykrawaniu-trybowaniu i klasowaniu mięsa wołowego
&#8226; umiejętność odtłuszczania i skórowania będą dodatkowym atutem
&#8226; praca na taśmie

WYMAGANIA :
&#8226; min. 1-letnie doświadczenie
&#8226; biegła obsługa noża do trybowania oraz piły masarskiej
&#8226; gotowość do podjęcia pracy od zaraz
&#8226; mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY :
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; umowę na warunkach holenderskich
&#8226; zapewnione zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
&#8226; ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na adres: k.chudoba@twg.nu

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Sierpien, 2017  11:06

Identyfikator: 619315

Wyświetleń: 1786