Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbieracz zamówień/Pakowacz z j. angielskim

Almere

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dobrze mówisz po angielsku? Mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy w Holandii! Super stawka wynagrodzenia 10,23 euro! Praca lekka i przyjemna jako zbieracz zamówień lub pakowacz. Organizujemy dojazd do Holandii i zakwaterowanie na miejscu minimum formalności!
Zaufało nam już ponad 160 000 ludzi skorzystaj z naszego doświadczenia!

Miejsce pracy: Almere, Holandia

Opis Stanowiska Pracy:
- Pakowanie produktów
- Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
- Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,23 euro/h!
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Transport do Holandii
- Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 23 Marzec, 2017  13:10

Identyfikator: 608123

Wyświetleń: 1365