Opolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Programista PHP Nr ref: WPH/07/13

Opole

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach realizowanych aktualnie projektów firmy z bran¿y HR.
Programowanie obiektowe w PHP 5.

Wymagania:

Do¶wiadczenie min. 3 lata na stanowisku programisty PHP.
Studia wy¿sze: uczelnia pañstwowa, preferowana informatyka
Umiejêtno¶ci programowania obiektowego w PHP5.
Znajomo¶æ przynajmniej jednego frameworka MVC.
Mile widziana znajmo¶æ JAVA SE lub J2EE.
Dobra znajomo¶æ Wordpress'a.
Znajomo¶æ CSS - XHTML, HTML5.
Znajomo¶æ SQL.
Znajomo¶æ jêzyka angielskiego.
W³asne portfolio.
Kreatywno¶æ, umiejêtno¶æ rozwi±zywania problemów.
Systematyczno¶æ, sumienno¶æ, terminowo¶æ.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracê w dynamiczie rozwijaj±cej siê firmie.
Miêdzynarodowe ¶rodowisko pracy.

Informacje dodatkowe:

Praca od 1 sierpnia.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 09 Lipiec, 2013  13:50

Identyfikator: 467591

Wy¶wietleñ: 3307

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Programista Microsoft Visual Basic
  2. Referent ds. finansowo-ksiêgowych
  3. referent ds ksiegowo kadrowych, pracownik biurowy
  4. Programista PHP do wynajêcia
  5. Referent Ds. Magazynowych