Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Komplementacji Magazynier

Skarbimierz, Lubin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK KOMPLEMENTACJI
2 Lokalizacje do wyboru - Lubin i Skarbimierz
Opis stanowiska
Wymagania:
&#8226; Umiejętność pracy w zespole,
&#8226; Umiejętność obsługi komputera,
&#8226; Dyspozycyjność,
&#8226; Umiejętność organizacji własnej pracy,
&#8226; Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid),
&#8226; Doświadczenie w pracy w hali wielopowierzchniowej - dodatkowy atut.
Oferujemy:
&#8226; Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy (początkowo zlecenie , potem możliwość umowy o pracę )
&#8226; Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
&#8226; Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
&#8226; premie związane z wydajnością
&#8226; zapłata 17 brutto za godzinę
&#8226; Zniżki pracownicze.
CV proszę wysyłać na e-mail: w.obieglo@humanservices.pl
Prosimy o załączenie do aplikacji następujące klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (D.U. nr 2016, pozycja 922.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Maj, 2020  15:34

Identyfikator: 684023

Wyświetleń: 1241