Opolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kucharz / Pomoc Kuchenna

Chrząszczyce

Gościniec &#8222;Pod Różą&#8221; to dom weselny z wieloletnią tradycją. Oprócz wesel wielu gości korzysta z pomocy lokalu przy organizacji imprez okolicznościowych, a bale karnawałowe przyciągają uwagę najgorliwszych zwolenników domowego zacisza. Osoby zatrudnione w Gościńcu mają okazje pracować przy naprawdę ciekawych projektach, które rozwijają nie tylko umiejętności, ale i wyobraźnię. Potrawy z kuchni regionalnej, ale i śródziemnomorskiej zachwycą niejednego smakosza. Koncepcja z jaką stworzony został lokal zakłada najwyższą jakość proponowanych usług, świetną organizację eventów oraz, co najważniejsze, uśmiech na twarzy gości jak i pracowników.

KUCHARZ/ POMOCNIK KUCHENNY

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz wydanie posiłków dla gości restauracji z dbałością o ich jakość i smak. Poszukujemy osoby, która ma zdolności kulinarne, gotowanie jest dla niej przyjemnością i chciałaby podzielić się tym z innymi.

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie na podobnych stanowisku &#8211; mile widziane.
&#8226; Wykształcenie kierunkowe &#8211; mile widziane.
&#8226; Zaangażowanie, Dyspozycyjność.
&#8226; Dobra organizacja czasu pracy.
&#8226; Aktualne badania sanitarno &#8211; epidemiologiczne.

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę &#8211; na pełen etat.
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie + premia w sezonie.
&#8226; Przyjazną atmosferę pracy.
&#8226; Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem profesjonalistów.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Styczen, 2018  10:05

Identyfikator: 627235

Wyświetleń: 2221